Бібліопрес: «Сторінками місцевих видань»

20.01.2020 року в бібліотеці-філії №2 пройшов бібліопрес: «Сторінками місцевих видань» МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради. Також бібліотекар представила виставку з новими газетами та журналами. По кожному виданню було надано детальну інформацію. Присутні уважно прослухали повідомлення. Ставили багато питань стосовно нових видань. Наприкінці заходу бібліотекар запропонувала тісно співпрацювати з бібліотекою, користуватися запропонованою періодикою, тому що на даний момент саме вона несе новітню інформацію.

Метою заходу є сформувати уявлення про газету та журнал; довести важливість читання газет та журналів не тільки як інформаційного засобу, а й для того, щоб навчитися мислити, оцінювати дійсність, жити та діяти в суспільстві; ознайомити з каталогом газетних та журнальних видань в Україні.

Найбільш цікаві та корисні газети та журнали для користувачів бібліотеки: «Галичина», «Західний кур’єр», «Добрий лікар», «Порадниця», «Експрес», «Пантелеймон», «Здоров’я і довголіття» та інші.

Відповідальна за проведення: Цібій С. О.

Поділіться цим записом в:
Top