“Бібліотека – острів творчості і талантів”

На Землі є багато див створених природою і зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. З книгою ми пов’язуємо своє життя, з нею ми працюємо і відпочиваємо, їй ми безмежно вдячні. Кожна книга – мудрий друг, який веде нас у дивовижний світ, знайомить нас із прекрасними людьми. Читаючи книгу, стаєш розумнішим, сильнішим і добрішим.

Тому зовсім не випадково, у рік тисячоліття літописання і книгодрукування (1998) Президент України своїм указом проголосив 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек.

Сучасна бібліотека сьогодні – це те місце, де читач завжди може розраховувати на допомогу професіонала, де найкращі сучасні видання зберігаються поряд із улюбленими книжками минулих поколінь, де в пошуку інформації допомагає сучасна техніка, де можна проявити свій талант.

Усі діти від природи талановиті. Тому допомогти їм відшукати в собі схильність до якоїсь справи можуть бібліотекарі.

28.09.2021 р. в бібліотеці-філії №6 (вул. Вовчинецька,188) МЦБС, Департаменту культури  Івано-Франківської міської ради відбувся майстер-клас «Бібліотека – острів творчості і талантів». В цей день діти навчилися створювати  закладки з кольорового паперу у техніці «орігамі» та за допомогою аплікації. Форма закладок – це політ фантазії. Незвичайними вийшли трикутні закладки, що їх можна надіти на куточок певної сторінки, які були створені у вигляді звірів, курчаток, квіточок. Діти з захопленням виготовляли закладки не тільки для своїх книжечок, але й залишили виготовлені ними закладки у бібліотеці для найменших користувачів.

З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек бажаємо, щоб в століття швидкого потоку інформації для кожної людини залишався час для класичного приємного проведення часу з книжкою в руках.

Відповідальні працівники бібліотеки-філії №6.

 

 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top