Бібліотека-філія №6

Головна  >>  Бібліотеки

placeholder м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 188
email biblio.if.6@gmail.com telephone +38 0342 56 18 15
people Завідувач бібліотеки – Подолецька Галина Іванівна
calendar Графік роботи:
понеділок closed вихідний день
віторок-субота clock 10:00 – 18:00
неділя clock 09:00 – 17:00

Бібліотека-філія №6 обслуговує мікрорайон вул. Вовчинецької, Софіївки, Івасюка та мікрорайон “Каскад”. Бібліотека обслуговує за рік 2933 читачі, відвідування становить – 16733. Книжковий фонд становить – 23466 примірників книг.

Партнерами бібліотеки є народний дім №2, ЗОШ №10, 19 і 20  та дитячо-юнацький клуб «Прометей».

Бібліотека проводить активну популяризацію літератури по основних напрямках: сприяння національному і духовному відродженню, краєзнавству, екологічному вихованню, по профорієнтації дітей та юнацтва, розвитку творчих здібностей та підвищенню естетичної культури.

На абонементі виділені групи – діти з неповних сімей, керівники дитячого читання, творчі діти, юнацтво, безробітні, студенти, любителі різних жанрів, з якими ведеться постійна робота – це індивідуальна та групова інформація, складання рекомендаційних списків літератури, індивідуальні бесіди, аналіз читання.

Масова популяризація літератури ведеться у співпраці з НД №2. Це підбір матеріалів і складання сценаріїв, організація виїзних книжкових виставок, тематичних переглядів під час проведення масових заходів до державних свят, вшанування визначних людей краю, святкувань ювілеїв митців  Івано-Франківщини.

При бібліотеці діє гурток “Пізнайко”.

Бібліотека рекламує і проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу».

Поділіться цим записом в: