Абонемент

Головна  >>  Бібліотеки

placeholder м.Івано-Франківськ, вул. К. Данила, 16
email biblio.if.abon@gmail.com telephone
people Завідувач відділу обслуговування Кирста Ольга Михайлівна
calendar Графік роботи:
понеділок – четвер clock 10:00 – 18:00
п’ятниця closed вихідний день
субота clock 10:00 – 18:00
неділя clock 09:00 – 17:00

Абонемент ЦБ є одним з основних підрозділів відділу обслуговування ЦБ.
Популяризація книжкового фонду здійснюється через організацію різноманітних виставок, тематичних полиць, а також камерних форм масової роботи. Абонемент ЦБ обслуговує як центральну частину міста, так і користувачів з інших районів.

Книжковий фонд становить  38272 примірників. Бібліотека обслуговує за рік  1520 читачі. Відвідування бібліотеки за рік становить 6501 разів.

На сьогоднішній день наш читач є перебірливим у пошуках джерел інформації маючи свій комп’ютер і Інтернет та інші засоби інформації, не кожен користувач звертається до бібліотеки.

Серед форм масової роботи абонементу найпопулярнішими є презентації книжкових виставок, репортажі з книжкової полиці, експрес інформації, прес – калейдоскопи, бенефіс читача, години історичної пам’яті, екскурс у минуле та ін…

В проведенні масових заходів абонемент ЦБ тісно співпрацює з Народним Домом № 1, соціальною службою у справах сім’ї та молоді, ЗОШ № 1,4,7, школою – ліцеєм № 23, громадськими об’єднаннями, зокрема з міським осередком «Союзу українок». Налагоджена партнерська співпраця з установами та інституціями міста.

В січні 2014 року відбулося відкриття абонементу ЦБ після капітального ремонту за фінансової підтримки міської влади. У 2017 році відділ обслуговування центральної міської бібліотеки зайняв перше місце в обласному конкурсі “Краща бібліотека року.”

Абонемент успішно трансформувався на презентаційний простір для багатьох митців.  Творчі люди з молодіжного літературного об’єднання  “Арт-Актив” стали ініціаторами довгострокового проекту “Бібліотечник”, яскравого явища на культурній мапі Івано-Франківська.

Поділіться цим записом в: