Бібліотечник “10” або бібліочаювання “Тепла поезія до гарячого чаю”

І солодкий, і гіркий
Чай духмяний, запашний.
Зцілить хворь, і як на те
Навіть втому прожене.
Сил нових додає,
Друзів всіх за стіл зове …

bibliotechnik10-minПрийшла зима. На вулиці міцнішають морози і немає нічого кращого в таку погоду, як зігрітися чашкою ароматного гарячого чаю. В цей час особливо хочеться затишку, тепла приємного спілкування в колі друзів.

Тож, 18 грудня  2016 року о 16.00 годині в читальному залі ЦБ (вул.П.Орлика, 5) відбувся ювілейний 10 – й бібліотечник в форматі бібліочаювання “Тепла поезія до гарячого чаю”. Вечір присвячувався Міжнародному дню чаю і проходив на передодні дня Святого Миколая тож супроводжувався святом дива, тепла, музики, гарного поетичного слова і звичайно ж, посмішок.

На бібліочаювання завітала творча молодь міста, а також гості із міст: Назарій Мулярчук(Тернопіль , навчається в м.Рівне ); Віка Ждан (Делятин, Навчається в Польщі); Влад Волошин (Тлумач); Моніка Версако (Коломийщина).

Чайну церемонію “Поезія смаку” провела представник ресторану “Кабукі”, яка люб’язно ознайомила всіх з історією виникнення чудодійного напою, традиціями чаювання в різних країнах, культурою та мистецтвом заварювання чаю в Японії. Цікаві факти про чай та нюанси чайного етикету учасники заходу дізналися із відеопрезентації підготовленої бібліотекарем ЧЗ  Часник В.  Відкрив бібліотечник неймовірно позитивний музикант Тарас Василюк , який і надалі підтримував музичною імпровізацією виступаючих. Зворушливою була зустріч з найменшим учасником вечора – Назарчиком, який читав  вірші до Святого Миколая. Молоді автори читали крім своїх віршів, теплої тематики, і поезію своїх однодумців по перу (по вибору жеребкування). Таким чином обмінювалися  енергією дружлюбності та емоціями поетичного слова. Також учасники обмінялися святковими подарунками від Святого Миколая. Кожен отримав порцію позитиву та неймовірних відчуттів , лунала музика, звучали вірші як відомих уже літераторів і музикантів, так і як тих хто прийшов вперше.

День чаю в бібліотеці відзначався вперше, проте учасники були в захваті і виявили бажання продовжувати цю традицію і надалі. Всі бажаючі мали змогу випити чашку гарячого чаю з ароматним печивом , різними смаколиками, які представили працівники бібліотеки, а також самі учасники (особлива подяка Олі Новак, яка спекла аж 2 пироги).

Бібліотекар підкреслила, що філософія цього бібліотечника – триматися  позитиву попри все, рухатися вперед і не озлоблюватися на людей та світ.

Ковдра добрих, теплих, цілющих слів про любов і дружбу, смуток і успіхи, пошуки та подорожі зігрівала всіх присутніх цієї зимової вечірньої пори. Не хотілося прощатися, і всі з нетерпінням чекають наступних вечорів в бібліотеці.

Прощавай бібліотечник 2016, до зустрічі в 2017 році.

Захід організований творчою молоддю, співорганізатор Кирста Б.
Відповідальні за проведення Кирста О.М., Часник В., на заході присутні : директор МЦБС Медвідь Г.М., та представник департаменту культури Тарновецька – Мороз І.Д.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top