Валеологічний порадник “7 правил здорового способу життя” 

Щорічно,  7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. У 2023-ому він збігається з 75-річчям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Членство у ВООЗ мають 194 держави, які спільно працюють над зміцненням здоров’я своїх громадян.

Йдеться про реагування на кризи, профілактику й боротьбу з захворюваннями, просування здорового способу життя, забезпечення доступу до якісної медичної допомоги.

ВООЗ сприяє створенню національних стратегій і систем охорони здоров’я, надає технічну допомогу та допомагає з навчанням фахівців, забезпечує міжнародну підтримку для запобігання захворюванням.

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня 2023 року працівники абонементу ЦБ Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підготували відеоролик валеологічний порадник “7 правил здорового способу життя”, в якому  пропонують всім охочим приєднатися до нової кампанії на підтримку побудови більш справедливого, більш здорового світу.  

Як яскраво продемонструвала пандемія COVID-19, одні мають можливість жити більш здоровим життям і користуються легким доступом до медичних послуг, у інших такої можливості немає.  Все залежить виключно від умов, в яких люди народилися, виросли, живуть, працюють і старіють.

ВООЗ сприяє створенню національних стратегій і систем охорони здоров’я, надає технічну допомогу та допомагає з навчанням фахівців, забезпечує міжнародну підтримку для запобігання захворюванням. Ми особливо відчуваємо підтримку ВООЗ у період повномасштабної війни, коли отримуємо гуманітарну допомогу у вигляді десятків машин «швидкої», тонн ліків, коли наші медичні працівники обмінюються найкращим досвідом із колегами з усього світу. Вдячні за цю надважливу підтримку!

Цього дня ми відзначаємо важливість доброго здоров’я та благополуччя для людей по всьому світу і маємо нагоду оцінити своє здоров’я, пообіцяти собі дбати про себе, бути уважними до себе і один до одного. Разом ми можемо створити більш здорову та щасливу країну, а отже – і світ.

Відповідальна: Данилів Л. В.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top