“Веселе літо у бібліотеці”

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, фантазії творчості»

 В. Сухомлинський

Творчість… Той, хто доторкнеться до неї одного разу, вже ніколи не забуде ні з чим не зрівняного почуття піднесення.

Із настанням літніх канікул для школярів, як правило, настає і справжнє літо. З’являється натхнення, прагнення творчості, хочеться декорувати свій будинок красивими ніжними квітами, які не тільки прикрасять інтер’єр, але і подарують тепло, весняний настрій.

Якщо бібліотекар – творча особистість, то і читач із задоволенням проявляє свої здібності. Вираз «Творчий бібліотекар – творчий читач», це про  нас.

07.06.2022 року завідувачка  бібліотеки – філії № 12 було проведено годину творчості «Веселе літо у бібліотеці» з виготовлення чудової літньої композиції. Присутні  з цікавістю і задоволенням поринули у  процес роботи та отримали безліч позитивних емоцій, особливо  коли здобули бажаний результат. Квіти, зроблені своїми руками – це неймовірно красиво і запам’ятається надовго.

 Даний вид рукоділля добре розвиває художній смак, уяву, сприяє більшому розкриттю можливостей її учасників, розвиває їх здібності, допомагає залучати до книгозбірень якомога більше користувачів різного віку і, врешті, досягти кінцевої мети – передати своє вміння іншим.

Ось така родзинка у бібліотеці сьогодні.

 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top