“Вони боролись за волю України”

14 жовтня  давнє українське свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Це свято тісно пов’язується з ідеями захисту від ворогів. Тому водночас з Днем українського козацтва ми відзначаємо День створення УПА і День захисника України. Цей день – данина всім захисникам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників нашої Вітчизни, 13 жовтня 2021 р. о 14 годині працівники бібліотеки-філії №7 (вул. Дністровська, 22) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради провели з учнями 8-го класу ліцею № 13 в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. С.Бандери історичне розслідування “Вони боролись за волю України”.

Захід розпочала завідувачка бібліотеки Васіна М., яка підкреслила, що 14 жовтня – це свято всіх захисників України, які боролися за її волю і незалежність.

Бібліотекар Атаманчук М.І. і художній керівник народного дому”Княгинин” Терлецька Л. підготували разом з учнями 8-го класу літературно-музичну композицію “Борцям за волю наш уклін”. Зам. директора музею О.В.Романів провела з учнями квест  “Вишкільний табір УПА” , який пройшов весело і цікаво. Переможцям були вручені солодкі подарунки.

Доповненням до заходу стала книжкова виставка “Безсмертна легенда української нації – армія УПА”.

Відповідальна за проведення заходу бібліотекар Атаманчук М.І.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top