Вікторина “Знай і вивчай правила дорожнього руху”

  Правила дорожнього руху повинні знати і дотримуватися як водії, так і пішоходи. Особливо знання цих правил необхідне для безпеки дітей.

 Кожна дитина ще до того,  як вона самостійно вийде на вулицю повинна добре бути ознайомлена з основними правилами дорожнього руху –  це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст, а водіїв автотранспорту – позбавить багатьох неприємностей.

2.08.2023 працівники бібліотеки-філії №6 (вул. Вовчинецька,188) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради провели з юними читачами бібліотеки вікторину «Знай і вивчай правила дорожнього руху».  Під час заходу бібліотекарі ознайомили малечу з основними правилами дорожнього руху України.

Працівниці бібліотеки розповіли присутнім, що в Україні установлено правосторонній рух транспортних засобів, і що важливо бути взаємно ввічливими на дорозі. Діти також дізналися, що регулювання дорожнього руху здійснюється за допомогою дорожніх знаків, дорожньої розмітки, дорожнього обладнання, світлофорів, а також регулювальниками.

  Юні учасники заходу із задоволенням відповідали на запитання вікторини. Дітки дізналися, що на дорозі дуже важливо орієнтуватися на сигнал світлофора, а зебра забезпечує безпечний перехід на іншу сторону вулиці. Бібліотекарі  вручили  діткам жовті, зелені і червоні кульки, які символізують кольори світлофора.

 Для маленьких читачів нашої бібліотеки розгорнута книжкова виставка   «Руху правила єдині поважати всі повинні!», де представлені цікаві  книги, які допоможуть  повторити, вивчити  та закріпити знання Правил дорожнього руху.

  Відповідальні працівники бібліотеки-філії №6.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top