Віртуальна мандрівка: “Туристичні місця України”

Всі ми любимо час від часу змінювати своє місце перебування. До того ж це корисно. Психологами є доведено, що подорожувати, відкривати для себе нові місця є дуже здорово. Адже будь-яка подорож – новою країною або вже знайомими місцями – надихає, змінює нас на краще та робить життя більш насиченим та цікавим.

Щороку все більша кількість туристів з різних куточків світу відвідує Україну. Природна краса, історична спадщина, національна кухня, культурні заходи, музичні та арт-фестивалі, професійні виставки й конференції. Туризм сьогодні вважається одним із перспективних напрямків соціально-економічного розвитку країни, регіонів, міст. Бо й справді є на що глянути. 

Перше – це Оптимістична печера, що у Тернопільський області. Це найдовша гіпсова печера у світі: довжина — близько 260 км. Вона досі повністю не досліджена. Всередині печери лабіринти, багато мінеральних утворень (кристалів, сталактитів, геліктитів) та навіть підземні озера. Подивитись є на що. Наступним є Тустань, на Львівщині. Це наскельне місто-фортеця, яке було оборонним та адміністративним центром протягом ІХ – ХV століть. Заснували місто племена хорватів, потім його завоювали поляки, а з кінця ХVІ століття Тустань почала занепадати та згодом залишились лише кам’яні основи фортеці. Не менш цікавим є і Вухатий Камінь (Івано-Франківщина). Це мальовнича гора у Карпатах, у масиві Чорногори. Гора цікава тим, що на вершині є скелі чудернацької форми — улюблене місце для перепочинку та фотографій усіх туристів. Також варто згадати і про такі замки на території України як замок Паланок, Луцький замок, Білгород-Дністровська фортеця. Від них віє нашим минулим, історією та різними ще зовсім не вивченими фактами та зв’язаними з цими місцями легендами. 

А у кого душа прагне особливого романтичного настрою, тому варто відвідати тунель любові, що біля Рівного. Це ще одне диво природи не території нашої держави. 

Про все це якраз і мали можливість почути 24.09.2021 року у бібліотеці-філії №11 (с. Угорники) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради під час віртуальної мандрівки: “Туристичні місця України”, яка присвячена Міжнародному Дню туризму, котрий відзначається 27 вересня. 

Тож подорожуйте, вивчайте все нові і нові куточки нашої держави. Відкривайте для себе неповторну красу її природи. А разом із тим і вивчайте культуру: нові легенди пов’язані з цими місцями, розповіді та перекази. І нехай у вас завжди буде гарний настрій.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top