Година патріотизму “Вони для нас виборюють життя…” /до Дня українського добровольця/

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. День добровольця – це свято справжніх патріотів, людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності. Сьогодні більшість добровольців продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

17 січня 2017 року Верховна Рада встановила День українського добровольця, який відзначатиметься 14 березня. Тож і в читальному залі ЦБ (вул. П.Орлика, 5)  Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради в цей день підготували відеопрезентацію “День добровольця”. 

В ній зібрана інформація про українські добровольчі батальйони, які є справжнім взірцем патріотизму та любові до рідної землі. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління – як свого часу молоді українці виховувалися на прикладі героїзму героїв Крут та Української Повстанської Армії.

Коли на нашу землю ступила нога агресора, добровольці не стали чекати офіційної мобілізації: вони самоорганізувались у військові загони, формування та батальйони, і пішли на фронт боронити спокій українських громадян. Справжні, мужні і відповідальні люди, які керувались простим життєвим принципом “Якщо не я…то хто?” 

Сьогодні ми у війні… У війні жорстокій, злій, яка породжує смерть, знищуючи усе живе навколо. Ці важкі для України роки супротиву військовій агресії з боку росії загартували все українство, об’єднали тісною дружбою усі регіони, народи світу та різні миротворчі організації святою вірою у непереможність української нації, її єдність заради майбутніх поколінь, миру для нашої рідної землі, спокою, без перебільшення, для всієї планети!  

Самовідданість добровольців доводить, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ навколо ідеї створення нової якісної України! А День нашої Перемоги над рашистським ворогом стане однією з основ, на якій гартуватимуться нові покоління вільних українців.

Відповідальна за проведення бібліотекар читального залу – Дубовська Оксана.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top