«Графіті на снігу»

Незабаром Новий Рік переступить наш поріг,

Приведе Різдво у хату, буде радості багато.

Працівники бібліотеки-філії № 4 (вул. Є. Коновальця, 132-А) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради запропонували мешканцям і гостям нашого міста отримати гарні враження і цікаво провести вихідні перед Новим роком.

28.12.2019 року на Вічевому майдані, біля центральної ялинки міста відбувся  майстер-клас «Графіті на снігу», створення малюнків у стилі графіті. Нажаль, грудень не тішив нас снігом, але саме в цей день засніжило і чудові графіті на снігу таки з’явилися. А також, дітям було запропоновано створювати графіті  на папері. Зробити цікаві малюнки фарбою балонів штучного снігу було під силу кожному, потрібні були лише бажання, фантазія та гарний настрій. Незважаючи на хурделицю, бажаючих взяти участь у майстер-класі було багато. Також, багато діток взяли участь у створенні різдвяного потягу «Дружба», який пропонував подорож навколо ялинки, усім бажаючим.

Було весело і завзято. Потяг створювали за допомогою кольорових смужок паперу з’єднаних в ланцюжок. Тримаючись за барвистий ланцюжок-гірлянду  і додавши розмах уяви, малюки здійснили неймовірну подорож у передноворічно-різдвяну казку.

Зацікавлені були не тільки діти, а й дорослі. Готові новорічні вироби і солодкі призи учасники майстер-класу забрали з собою на згадку.

Поділіться цим записом в:
Top