“Дивовижні”

7 листопада о 15.00 год. у Музеї Мистецтв Прикарпаття   (площа Шептицького,8) відбулося  відкритття виставки живопису молодих людей з інвалідністю “Дивовижні”, організованою БО “Українська Благодійницька Мережа” (вул. Шота Руставелі,1), які є партнерами абонементу ЦМБ (вул. К. Данила,16)  Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради.
На виставці представлені творчі роботи Уляни Белей та Любов Оробець. З нагоди відкриття експозиції зібралося чимало гостей, яким була цікава творчість художниць. Незважаючи на труднощі в житті, Уляна та Любов реалізовують себе у мистецтві.


“Виставка цих дівчат проходить не вперше. Такі заходи підтримують молодих людей з інвалідністю. Таким чином вони можуть заробляти самі. Кожна з цих робіт розміщена також  на сайті “Доброчинні аукціони”. Там їх також можна придбати”, – говорить Віта Лотоцька, волонтер благодійної організації.
Дівчата –  колишні вихованки будинків -інтернатів для сиріт із інвалідністю, зараз мешкають в  Будинку сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові” (с.м.т Обертин), куди переселилися зовсім недавно (серпень 2019). Молоді художниці адаптовуються до нового життя, такого звичного для нас, але такого до тепер невідомого для них. Потрохи освоївшись у побутових питаннях Уляна та Люба водночас шукають себе, намагаються бути  корисними для інших.
Всі ми любимо увагу, обійми, теплі слова та подарунки, а дівчатам це все просто необхідне. Творчі роботи  Уляни Белей та Любов Оробець, представлені  на виставці “Дивовижні” – чудова можливість  для вас підтримати особисту працю , подарувати їм віру в себе.
Бібліотекарі абонементу ЦМБ, в рамках партнерської волонтерської допомоги, підтримали
проведення виставки,  також напередодні провели волонтерську піар-акцію, власноруч виготовивши піар-листівки та вручаючи їх жителям міста на вулицях, знайомили із учасницями мистецького дійства. Також приміщення  абонементу ЦМБ ( вул. К. Данила,16) прикрасили 2 чудові роботи Уляни та Люби, які придбали на даній виставці.
Бажаєте приєднатись до людей, які роблять добрі справи, завітайте на виставку  дивовижного живопису дивовижних дівчат “ДИВОвижні”. Їх надихає природа. А фарби, вилиті на папір, допомагають їм відчути свою значимість у суспільстві.
Підтримавши ніжну і тендітну Уляну Белей, яка  через вроджені вади рук  малює ротом, ви попадете в дивовижний світ  колишньої вихованки Залучанського будинку -інтернату для сиріт із інвалідністю.
Придбавши  дивовижні роботи   Любові Оробець ви серед її квітів і птахів  відчуєте неймовірне її бачення природи.
Дуже надіємося, що ця виставка буде успішною і кожен з Вас знайде собі сподобану картину.
Не зволікайте! Як скоріш завітайте, адже виставка   дивовижного живопису дивовижних дівчат “ДИВОвижні” ще діє і чекає своїх поціновувачів.
Інформаційна підтримка заходу:

  • ТРК “ВЕЖА”;
  • ОТБ “РАЇ”
  • газета “Репортерт”
  • інтернет-газета Голос.if.ua;
  • інтернет-видлання “Галка”.

Фото: Юрій Валько, Ірина Максимлюк.

Відповідальна за підготовку  піар-акції та волонтерську підтримку виставки від бібліотеки – завідувачка відділу обслуговування ЦМБ Кирста О.М.

Поділіться цим записом в:
Top