Засідання клубу «Діалог» «Як зупинити епідемію аморальності?»

10.04.2013 року о 14:00 в ЗОШ №4 (Південний бульвар, 24) відбулося виїзне засідання  правового клубу «Діалог», який діє при читальному залі центральної бібліотеки (вул. П. Орлика, 5) на тему «Як зупинити епідемію аморальності?».

Бібліотекарі разом з гостями – начальником відділу правової роботи та правової освіти головного управління юстиції Івано-Франківської області Назаром Саведчуком, отцем Порфирієм з Храму Царя Христа ЧСВВ – давали відповіді на складні життєві питання – в чому причини аморальності, які проявляються в людях у вигляді марнославства, брехні, ігнорування норм поведінки і неповаги до законів держави? Як врятувати українців від цієї ганебної хвороби, вилікувати всі ускладнення, що виникли в результаті епідемії, стати на сторожі морального здоров’я суспільства? В якій площині лежить проблема аморальності: моральній, правовій, духовній. На ці та ряд інших питань старалися дати відповіді гості клубу.

Під час засідання клубу бібліотекарі використали велику кількість тематичних матеріалів: «Кримінальне право України», «Цивільне право України», «Християнська етика», «Прикладна етика», «Людина. Сім’я. Україна».

Членам клубу була запропонована анкета «Епідемії аморальності – ні»,

презентована книжкова виставка «Ти знаєш, що ти – людина?…».

Відповідальна за проведення провідний бібліотекар читального залу Світлана Балабан.

Zasid klubu_Dialog_2    Zasid klubu_Dialog

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top