Книжкова полиця «Розвеснення поетового саду»

Rozvesnennya12 березня 2013 року о 15:00 в приміщенні краєзнавчого відділу центральної бібліотеки (вул. Мазепи, 1) Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи була організована книжкова полиця «Розвеснення поетового саду» (до 75-річчя від дня народження Нестора Чира).

Поет, громадський діяч, депутат обласної ради перших демократичних скликань (1990, 1994, 1998, 2002 років), член НСПУ (2002р.), лауреат Всеукраїнської премії ім. Я. Дорошенка (2011р.), обласної премії ім. М. Підгірянки та обласної премії ім. В. Стефаника (2004р.), а також районної премії ім. Н. Попович. Автор багатьох поетичних збірок нині живе й працює в м. Надвірна, керує літературною студією «Бистрінь».

 

На книжковій полиці представлені матеріали про життя і творчість ювіляра, збірники його поезій, окремі номери часопису «Перевал», в якому друкувалася поезія Н. Чира.

Користувачі краєзнавчого відділу, присутні на презентації книжкової полиці, не тільки ознайомилися з творчістю в цілому, але й послухали у виконанні працівників відділу його вірші «Я віршник-самітник, я слова живого невільник», «Не руш мені Вкраїни», «Спинилась над безоднею душа» та ін.

 Відповідальна за проведення бібліограф Одокій О.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top