“Конституція для малечі від А до Я”

#Бібліотека_у_дворах

29 червня 2022 року о 15:00 годині працівники бібліотеки-філії №4 МЦБС  Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, підготували й провели бібліопікнік «Конституція для малечі від А до Я» в рамках проєкту «Бібліотеки у дворах».

Свіже повітря й не вимушена атмосфера сподобалась  і дітям, і дорослим.

Новинкою заходу стало те, що діти дізналися багато цікавої інформації про Конституцію України.  Бібліотекарі представили книги про головні закони нашої держави й порадили з ними ознайомитись. 

Маленькі читачі із  задоволенням грали в ігри, розгадували вікторину, вивчали свої права та обов’язки за допомогою Конституції України. Малюки веселилися, переглядали цікаву періодику для дітей, особливо сподобався журнал «Смайлик». А ще, вігвам, який додав атмосферу свята.  Наприкінці заходу всі зайшли до бібліотеки та продовжили приємне спілкування та читали цікаву літературу. 

Дітей здивував смачний сюрприз і весела пісенька, який ми зробили, щоб відсвяткувати день народження одного з наших читачів та учасника  заходу. Імениннику працівники бібліотеки подарували цікаву книжку.

Чекаємо нових зустрічей.

Більш детальна інформація представлена на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/ Бібліотека-4-ІФ-Територія-книжкових-цікавинок- 104792958790436.

Бережіть себе. Будьте здорові.

Відповідальна за проведення Ліктей Н. К., Магас М.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top