Краєзнавча естафета “Війні немає забуття”

05.05.2022 року в бібліотеці-філії №14 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради з нагоди 360-ї  річниці міста Івано-Франківська бібліотекарі підготували і провели краєзнавчу естафету “Війні немає забуття”.

Наше місто засноване як фортеця і з самого початку стало надійним форпостом східної Європи. Традиції героїчного захисту рідного міста передавались протягом віків із покоління в покоління містян та відобразились на назвах вулиць, споруд, укріплень: Фортечний провулок; Бастіон; Палац Потоцьких, вул. Грюнвальдська тощо. Багато вулиць Івано-Франківська носить імена  героїв визвольних змагань: Січових стрільців, Коновальця, Мельника, Бандери. А з 13 квітня 2022 року в умовах російсько-української війни на знак пошани міст-героїв перейменовано ряд вулиць: вул. Героїв Маріуполя, вул. Героїв Чернігова, вул. Героїв Попасної, вул. Героїв Охтирки, вул. Героїв Харкова тощо. 

Про 360-літню історію Івано-Франківська та героїчне минуле і теперішнє можна дізнатись з матеріалів книжкової виставки Івано-Франківських видавництв та інформаційного буклету “Івано-Франківськ – місто героїв”.

Відповідальна: С.П. Араджіоні.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top