Краєзнавчий бібліоетюд “Тут рідні ми усі, бо ми – брати”

#НАШ_ЮВІЛЕЙ
#БРАТКІВЦЯМ_595

З нагоди відзначення 595 річниці від першої письмової згадки про заснування села Братківці в бібліотеці-філії №23 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради був проведений краєзнавчий бібліоетюд “Тут рідні ми усі, бо ми – брати”.
Завідувачка бібліотеки провела з дітьми екскурс історичною спадщиною сільського краєзнавця Івана Гетьмана, автора книг “Історія села Братківці”, “Виявлені документи свічать”, “Повороти долі”, “Пори року”, “Фольклор на батьківщині Романа Федоріва”, “Відзначення 80-річчя Романа Федоріва”, “Вибране”.
Діти зацікавлено знайомились з книгами, старими світлинами, бо з них вони дізнались не тільки про суспільне життя наших односельчан, але й про заснування школи, побудову старої церкви, організацію молодіжних товариств “Січ” та “Сокіл”, а головне відкрили багато цікавих фактів про своїх відомих предків, що стали творцями сільської історії. Вони протягом століть, як і ми зараз,  боролись за свою свободу і незалежеість. Діти впізнавали своїх предків на світлинах і раділи з того, що носять їх прізвища і проживають у такому красивому патріотичному селі.
Захід був проведений на площі біля будинку культури в рамках проєкту #Бібліотеки_в_дворах.
Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top