“Люблю читати”

6 вересня відзначають всесвітній день читання книг. Читачі бібліотеки-філії№26 (с. Камінне, вул. Винниченка, 4) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради відзначили це свято фмешмобом “Люблю читати”. 

Декілька факторів, які змотивовують  читачів нашої сільської бібліотеки читати:

  • Читання паперових книжок покращує пам’ять та поповнює словниковий запас. Якщо читати по 15 хвилин перед роботою, то значно покращується рівень концентрації. Книга стимулює фантазії та вчить мислити образами. Люди, які читають легше адаптуються у соціумі. Книжки знижують стрес та покращують сон.

  • Дослідники університету Мічигану з’ясували, що люди, які читають щодня по 30 хвилин живуть приблизно на два роки довше, ніж ті, хто не читають взагалі.Але читати треба щодня, щонайменше 12 років поспіль і не газети чи журнали, а книжки.

Для дітей корисна форма читання – 15-20 хвилин на день.

Як виробити звичку читання кожен день:

  • Відстежуйте скільки читаєте щодня. Завантажте спеціальні додатки, на яких можна позначити, де саме зупинився та скільки та коли прочитав. Прочитуйте кілька сторінок за першої ж нагоди – у черзі до лікаря або по дорозі на роботу. Подружіться з людиною схибленою на книжках. Вона точно порадить щось варте уваги.
  • Читати перед сном – гарна та корисна звичка, щоб не відволікатися на соцмережі залишайте телефон поза межами спальні.

Головне – читайте лише те, що вам подобається. Якщо книжка не приносить задоволення, то сміло відкладіть її, не дочитавши.

Читайте та будьте щасливі!

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top