Майстер-клас «Україна – це ми»

Синьо-жовті прапорці, які висвітлюють долоньку кожної дитини, є символом того, що Україна – це кожен з нас зокрема  – це ми всі разом.  Об’єднані   святковою  атмосферою парку Шевченка, піснями , що звучали, в рамках фестивалю «Мелодії парку», передоднем  Конституції України, відчуттям потреби єднатися в час війни та прагненням ще більше  популяризувати своє, українське,  25 червня 2023 року, бібліотекарки бібліотеки-філії №17 (с.Березівка) та бібліотеки-філії №23 (с.Братківці) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради проводили майстер-клас з виготовлення прапорців з дитячих долоньок, під назвою «Україна – це ми». 

Наш стіл складався в більшості з канцелярського приладдя для виготовлення прапорців. Та ми, бібліотекарі, в першу чергу розказуємо про книги, популяризуємо  книги, живе читання на противагу електронному, тому невеличка книжкова викладка до Дня Конституції України, вдало поєднала майстер клас та прийдешній важливий день Конституції.  Допоки діти займалися малюванням, вистриганням, деякі батьки цікавились книгами, серед яких були представлені:  Пастернак О. «Пояснення тризуба, герба Великого Князя Володимира Святого», Сергійчук В.І. «Доля української національної символіки», Винниченко В. «Заповіт борцям за визволення», Лаврів П.Л. «Історія південно-східної України», Молдован В.В. і ін.. «Конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина», «Конституція Украъни».

Багато сонця, багато дітей, пісні – океан позитиву. Не очікувала, що буде стільки охочих. Дітям подобалось прикладати свої долоньки та відмальовувати, а нам подобалось їхнє задоволення, коли залишали нас  з прапорцем та усмішкою.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top