“Міжнародний День миру у немирний час”

Мир – головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.

День миру – 2018 актуальний як ніколи і для України, і для сучасного світу, який страждає від міжнаціональних конфліктів, війн, терактів.

Бібліотеки міста активно долучилися до проведення заходів з відзначення Міжнародного Дня Миру.

20 вересня 2018 р. о 14:00 в читальному залі ЦБ (вул. П. Орлика, 5) Департаменту культури міської ради відбулася  година – роздум “Міжнародний День миру у немирний час”.  Метою цього заходу було  привернення уваги кожного з нас до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги, а також закликати світову спільноту в цей день подумати про ці проблеми і шляхи їх вирішення.

 “Міжнародний день миру дає кожному з нас заклик до примирення, порозуміння, спільної роботи.  Цього дня низько схиляємо голову перед людьми, які підтримують найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо. Тож  сьогодні МИР ПОТРІБЕН, як ніколи!» – такими словами розпочала годину – роздум бібліотекар читального залу З. Петрик.

 Для залучення уваги всіх присутніх до цієї глобальної проблеми 21 століття працівники читального залу організували тематичну бібліотечну виставку «МИР   в твоїх руках». Читачам були запропоновані книги та найновіші статті із періодичних видань, що розкривають значущість боротьби за мир для людей

будь-якої країни.

Відповідальна за проведення заходу бібліотекар читального залу ЦБ Зоряна Петрик.

Поділіться цим записом в:
Top