Патріотична  інсталяція «Конституція – головний підручник життя»

Дорогі читачі, сьогодні 28 червня День Конституції України, яка прийнята на п’ятій сесії Веховної Ради України 28 червня 1996 року.  Тому, у нашій бібліотеці-філії 17, с.Березівка,  сьогодні влаштовано  патріотичну  інсталяцію  «Конституція – головний підручник життя»

Розпочинаємо вже нині дізнаватися та розуміти, що для українців Конституція України. 

Протягом останнього тижня червня,  бібліотека запрошує завітати та прочитати, ознайомитись, переглянути книги запропоновані до Дня Конституції України всім: батькам і дітям, учням і студентам, вчителям і звичайним перехожим, всім хто цікавиться Основним Законом України.

Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національностей, виражаючи суверенну волю народу, спираючись на багатовікову історію українського державотворення, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини, керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням приймає цю Конституцію – Основний Закон України.

Сьогодні, в час національної самосвідомості багато запитують про корені виникнення української символіки. Правильну відповідь може дати лише ретельне вивчення історичних джерел, котрі збереглися дотепер, і котрі сьогодні бібліотека пропонує вам.

Завдяки книгам запропонованим бібліотекою-філією 17, с.Березівка,  читач відкриє для себе багато нового і цікавого, познайомиться з  інформацією про традиції використання нашим народом гербів, прапорів, гімнів протягом тисячоліть, відкриє і зауважить, що у священних символах України народ прагнув відобразити і ясні зорі, і тихі води, і край веселий, і мир хрещений, і славу, і волю…

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top