Поетичний струмочок: «Хай дух Шевченка об’єднує нас»

Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і стає щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко − велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну. У бібліотеці-філії №2 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради 09.03.2023 року відбувся поетичний струмочок: «Хай дух Шевченка об’єднує нас» (до 209 річниці від дня нар. Т. Г. Шевченка). Бібліотекар коротко розповіла про життя і творчість видатного поета, художника і мислителя. Присутні читали вірші поета, а також переглянули літературу біля виставки «Доля осяяна талантом».

Шевченко − духовний символ України, наш великий сучасник. До нових і нових поколінь він приходить разом із усвідомленням ними дійсності. Із дитячих літ, неначе святе писання, убираємо ми в душу його полум’яні пророчі рядки. Великий Кобзар і сьогодні незримо присутній у нашому житті, звертається до нас усіх зі своїми безсмертними думами.

Актуальність Шевченка не в тому, що він порушив великі й вічні питання або дав нам відповідь на них. Кожне покоління має самостійно шукати відповіді на питання, поставлені часом.

Сьогодні ми повертаємось обличчям до загальнолюдських цінностей, а отже, й до Шевченка. Він приходить у наш день. Але ми повинні йти в його час. Лише так між нами і ним глибшатиме взаєморозуміння.

Відповідальна за проведення: Цібій С. О.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top