Правничий діалог “Правовий оберіг держави”

З самого початку становлення людства як цивілізації поставала проблема узгодження діяльності між собою. Та закон сам по собі не виникнув. Так, у кожній релігії вказується той факт, що найпершим законодавцем був Бог, котрий дарував людству чітку форму моральних і фізичних настанов. 

З історії нашої державності знаємо, що першим документом прийнятим офіційною історією є «Руська правда». Наступною загальновідомою була Конституція Пилипа Орлика. 

І от 28 червня  1996 року Верховна Рада України прийняла і ввела в дію Конституцію України. 

В ідеї наша конституція є наразі найкращою і найдосконалішою формою юридичного права у світі. Вона захищає права кожного члена суспільства. Від найменшого і до найстаршого. 

Тож напередодні цього дня, 25 червня 2022 року, у бібліотеці-філії №11 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради відбувся в рамках проекту #Бібліотеки_в_дворах правничий діалог під назвою “Правовий оберіг держави ” /до 25 річчя прийняття Конституції України/.

В процесі розмови бібліотекар зміг розповісти по історію нашої конституції, головні її аспекти та історичні моменти. Також в ході діалогу з користувачами бібліотеки було запропоновано переглянути виставку сформовану спеціально до цього дня. А також закликалося вивчати цей документ. 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top