Презентація бібліотеки-філії №11 с. Угорники

23 травня 2013 року згідно графіку в рамках проекту «Презентація бібліотеки. Створення нової моделі сучасної бібліотеки», який діє в Івано-Франківській МЦБС, відбулася презентація бібліотеки-філії №11 с. Угорники Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи.

  Бібліотека-філія №11 в 2011 році перейшла у нове приміщення і гостинно відкрила двері для своїх користувачів. Просторе і світле, прикрашене українськими оберегами – вишитими рушниками, кетягами калини, серветками, частково оновлений книжковий фонд, багато квітів – все це приваблює жителів села до бібліотеки. Це діти, юнацтво, дорослі, люди поважного віку – всі, хто користується її послугами.

  В презентації взяли участь зав. бібліотек-філій, ведучі працівники центральної бібліотеки. Гостею презентації була голова сільської ради села Угорники Атаманчук Любов Зіновіївна, яка до духовності, бібліотеки, книги і культурного життя в цілому, відноситься з усією відповідальністю і серйозністю.

  Роботу бібліотеки-філії №11 представила завідувачка Рокетська Олімпія Степанівна, яка працює в бібліотеці впродовж 23-ох років. Партнерами у роботі бібліотеки є школа, народний дім с. Угорники, органи місцевого самоврядування, осередок союзу Українок, активні користувачі.

  Олімпія Степанівна представила альбом «Відтворимо історію бібліотеки», де зібрані матеріали від першої згадки про Просвіту в селі Угорники і до сьогодення, наголосила на основних напрямках популяризації літератури, інформаційній та довідково-бібліографічній роботі, індивідуальній з різними категоріями користувачів. Особлива увага – підростаючому поколінню, дітям, підліткам. Саме з ними і для них проводяться цікаві масові заходи на найрізноманітнішу тематику. Дієвим в бібліотеці є публічний центр регіональної інформації, де зібрані найновіші матеріали про діяльність органів місцевого самоврядування, в прес-дос’є відображено соціальний захист жителів села, поправки до законів, матеріали пенсійної реформи, пільги для ветеранів.

  Під час презентації відбувся круглий стіл для учасників, обговорювалися питання поповнення фонду, покращення інформаційної та довідково-бібліографічної роботи, популяризація нової літератури та періодичних видань, які є в бібліотеці. Були надані конкретні методичні рекомендації щодо покращення роботи, пропозиції колег з власного досвіду, створення нової моделі сучасної бібліотеки.

  Родзинкою презентації став масовий захід, підготовлений бібліотекою разом з учнями 3 класу Угорницької ЗОШ (кл. керівник Карась Ольга Богданівна), присвячений Міжнародному дню сім’ї та Всесвітньому дню родини «Рід. Родина. Рідне». Музика, пісні, вірші, приказки, веселі сценки, колоритний український одяг, використання мультимедійних засобів – все це вилилося у справжнє літературно-мистецьке дійство, яке повернуло всіх присутніх у безтурботний світ дитинства, глибоко розкрило тему сім’ї, родини, роду.

  Бібліотека живе й працює для громади села і разом з нею, адже вона є невід’ємною частиною життя такого чудового села Угорники, яке з впевненістю дивиться у майбутнє. «Многая літа» лунало над Угорниками з уст дітей, їхніх батьків, вчителів, бабусь і дідусів та учасників презентації на прославу українського роду, родини, на прославу рідної України.

Поділіться цим записом в:
Top