Пізнавальна мандрівка “У царстві квітів України”

Квітами багата
Україна-мати:
Маки червоніють –
Вогники ясніють.
А волошки в житі –
Синьоокі квіти.
Світять чорнобривці –
Тільки подивіться!

Літо — чудова пора року. Це пекучі промені сонця, подув вітру і шум листя на деревах, теплий дощик під час сонячного дня. Природа наливається всілякими райдужними барвами. А квіти радують буйним цвітінням і неймовірними ароматами. Все це настільки захопливе видовище, що хочеться вдихати п’янкий аромат без зупинки та перепочинку.  

Квіти споконвіку шанують в Україні. Вони — постійні супутники нашого життя: на клумбах, у кімнаті, на газонах, на вишиваних рушниках, скатерках. Вони є на нашому національному одязі. До наших днів дійшли свята, обряди, звичаї, де квіти займають почесне місце. Квітами можна милуватися годинами і безкінечно вражатися їх формою, кольором, ароматом!

Щоб познайомити дітей з  квітковим розмаїттям рідного українського краю, працівниці бібліотеки-філії №6 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради в рамках проєкту #Бібліотеки_в_дворах 20.07.2022 року на літньому майданчику провели пізнавальну мандрівку «У царстві квітів України».

Під час мандрівки, з розповіді бібліотекарки, діти дізнались про символіку кольорів квітів, про їх лікувальні властивості, та якими цілющими та магічними властивостями наділені квіти. З захопленням слухали легенду «Звідки взялися квіти», «Легенду про Барвінок».            Присутні переглянули літературу про квіти і дізнались багато корисного. Також продемонстрували свої знання відгадуючи загадки.  

А щоб цікавіше пройшла мандрівка бібліотекарки запропонували дітям взяти участь у майстер класі «Квіти – сонця барви на землі». Діти з захопленням виготовляли ромашки, соняшники, та робили аплікації  і взяли їх собі на згадку.

Садімо і даруймо квіти, прикрашаймо Землю, вони роблять наше життя прекраснішим.

Відповідальні: Подолецька Г.І., Романюк К.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top