Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек: переможці.

Бібліотекарі Івано-Франківської МЦБС Ткачівський Дмитро та Петрик Христина перемогли у конкурсі на створення регіонального PR-офісу сучасних бібліотек, який був оголошений напередодні Нового року програмою “Бібліоміст” спільно з ГО “Центр Медіареформ”.

26 ФІНАЛІСТІВ КОНКУРСУ визначили з-поміж 95 кандидатів, які з цікавістю та глибокою професійною мотивацією відгукнулися на запрошення позмагатися за створення на базі своїх бібліотек сучасних піар-офісів. Проект «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек» складається із кількох етапів: поглиблений тренінг зі зв’язків з громадськістю, розроблення планів роботи бібліотечного піар-офісу, залучення до діяльності піар-офісу колег з регіону, налагодження регулярних зв’язків зі ЗМІ, медіа-моніторинг. Кожен піар-офіс отримає ноутбук для забезпечення роботи офісу з комунікацій з медіа та широкою громадськістю, а також консультаційну підтримку тренерів упродовж впровадження проекту (лютий – травень 2015 р.).

Ще раз вітаємо переможців і бажаємо успішного старту їхній захопливій та необхідній для сучасної бібліотеки роботі з ефективної комунікації! Нагадуємо, що впродовж 2013-2014 років завдяки програмі «Бібліоміст» вже створені бібліотечні піар-офіси в 10 областях України – у Вінниці, Дніпродзержинську, Житомирі, Запоріжжі, Кіровограді, Луцьку, Маріуполі, Рівному,Слов’янську, Сумах. Завдяки їм 60 публічних бібліотек (по 6 у кожній з цих областей) перетворилися на професійні піар-команди, які ефективно працюють на завдання своїх бібліотек, доносячи потрібні меседжі до потрібних аудиторій завдяки своїй вміло вибудованій комунікації з журналістами та громадою.

 

 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top