«Солодке Різдво»

   Перший місяць зими вже постукав у двері і дух новорічних свят вже наповну відчувається у повітрі. Майстер клас з розпису пряника − це захопливо, весело і творчо. Ні дорослий, ні дитина не залишаться байдужими до такої розваги.

4.01.2020 року  у бібліотеці-філії №2 (вул. Карпатська, 14) МЦБС Департаменту Івано-Франківської міської ради відбувся майстер-клас «Солодке Різдво».

Дітки мали змогу зробити свій унікальний сувенір власноруч, який можна подарувати чи залишити собі на згадку. При розписі пряника використовується глазур з природними барвниками, тому пряник можна їсти.  У процесі заняття стало зрозуміло, що розписувати пряники люблять усі, незалежно від віку, роду діяльності та художніх навичок! Кожен учасник власноруч розписував різнобарвною глазур’ю пряники. Вони вийшли настільки оригінальними, що будуть хороші не тільки як ласощі до чаю, але й стануть прекрасним подарунком для рідних та близьких людей, адже вони наскрізь просякнуті творчою енергією!

Майстер-клас пройшов натхненно і результативно. По завершенню кожна дитина отримала в подарунок свій унікальний пряник, яким зможе прикрасити новорічну ялинку. Працівники бібліотеки сподіваються, що для дітей приємне дійство із розпису пряників запам’ятається надовго і можливо стане традиційним для їх родин. Діти отримали можливість відчути себе справжніми кондитерами. 

Відповідальна за проведення: Дяків Р. Б.

 

Поділіться цим записом в:
Top