Турнір шевченкознавців

Shevchenko DF2

Shevchenko DF1

12.03.13 року о 12:30 в приміщені бібліотеки-філії №1 по роботі з дітьми, що по вул. Г. Мазепи, 11А, з учнями 2-Б класу школи-ліцею №23 було проведено турнір шевченкознавців «Шевченкове слово у серці живе» з нагоди дня народження Т. Шевченка.

Основною метою проведення цього міроприємства було: розширити знання учнів про життя і творчість Тараса Шевченка, викликати в них інтерес до читання його поезії; сформувати у дітей уявлення про мужність і силу духу поета та про його безмежну любов до України.

З вступним словом про життєвий шлях поета, його літературну спадщину, творчість Шевченка як художника, про те, як любить і вшановує його пам’ять український народ і як виконує його заповіти, розповіла зав. бібліотекою у вступному слові «Сторінки життя великого поета».

Для дітей було проведено турнір шевченкознавців «Що ти знаєш про Шевченка та його твори?». Наступною частиною свята був виступ дітей за сценарієм «Ми не забули тебе, Тарасе, черпаєм правду в твоєму слові». Читалися вірші Шевченка, розігрувалися сценки по його творах.

До уваги присутніх була запропонована книжкова виставка «Живий для правнуків й для нас» та зроблено її перегляд.

Відповідальна за проведення зав. філією Марковська О.М.

 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top