Урок здоров’я “Психологічна допомога тим, хто постраждав від війни”

Триває війна росії проти України. Багато українських жінок з дітьми переховуються  у бомбосховищах, багато стали вимушеними переселенцями. Діти потребують особливого піклування. Ми – бібліотекарі повинні забезпечити  комфортне перебування  дітей у закладі, щоб відволікти від сьогоднішнього лиха.

07.04.2022 року у бібліотеці-філії №1 по роботі з дітьми Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підготовлено і проведено урок здоров’я  “Психологічна допомога тим,  хто постраждав від війни”.

Дитяча бібліотека – це територія читайликів і ми завжди ласкаво просимо кожного з них знайти свою територію в бібліотеці. Бібліотека – це комфортне місце для читання та спілкування, можна малювати, розмальовувати, грати у ігри у нас можна ознайомитися та почитати цікаві, яскраво ілюстровані книги, переглянути безліч періодичних видань – один із яких є журнал для маленьких розумників “Котя малюк”, де можна дізнатися про магію фокусів, розгадати “магічний кросворд”, як робити смачненькі цікавинки, а всі охочі будуть розмальовувати картинки, робити саморобки, а ще “блукати” цікавими і таємними лабіринтами.

Наше бібліотечне “Грай – читай місто” запрошує пограти різні ігри, почитати, на спеціальних килимках вивчати правила дорожнього руху, адже в цьому містечку є багато розвиваючих та м’яких іграшок, де можна просто відпочити та поспілкуватися.

Перебуваючи у бібліотеці, діти мають змогу перебувати у світлі казки, історії чи книги, яке нагадує у ці темні часи про СВІТЛО правди, любові, мужності,  а також про те, що СВІТЛО неминуче переможе.

ВІдповідальна: Драганчук Г,М,

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top