Участь бібліотекарів у “Школі ґрантового менеджменту”

З 03 до 05 березня 2023 року бібліотекарі Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради: Гашевський Тарас, Шегда Майя та Каюда Юлія взяли участь у тренінгах “Школи ґрантового менеджменту” від “Ґранти Теплого міста” в просторі «Дрібнота» на Промприлад.Реновація.

Дана школа відбувається в рамках програми Теплого міста, яка передбачає: залучення мешканців Івано-Франківська до активної участі в розвитку міста; підтримування та посилення громадських ініціатив, організацій та середовищ за допомогою ґрантових конкурсів, навчальних подій та консультативної підтримки; формування проактивної спільноти Івано-Франківська та втілювання проєктів, що покращують якість життя у населених пунктах.

Першого дня відбулася Q&A сесія з переможцями попередніх грантових програм Тепле місто. Другого дня була проведена Q&A сесія з платформою, що складалася з грантрайтингу та бюджетування, а також звітності та документообігу, де було запропоновано ряд корисних лайфхаків для успішності проєкту. На третій день відбулася Q&A сесія з юристом, а також учасники школи отримали цікаву і детальну інформацію про фандрейзингові інструменти для залучення додаткових ресурсів. Завершилася “Школа ґрантового менеджменту” презентацією майбутніх проєктів, які було написано ініціативами та учасниками впродовж триденного навчання.
Такий формат навчання є досить ефективним та охоплює значну кількість учасників.

Наприкінці відбулося урочисте вручення сертифікатів.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top