“Червневі зустрічі у бібліотеці”

      Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадувати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

   1 червня 2022 року в бібліотеці – філії № 8 МЦБС Департаменту культури Івано – Франківської міської ради бібліотекарка підготувала для дітей – користувачів бібліотечний вікенд”Червневі зустрічі у бібліотеці”.

 У перший день літа традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей і бібліотека гостинно відчинила двері для своїх дітей – користувачів.  На свято зібралися діти різного віку.

Бібліотекар підготувала цікаву програму заходу:  оформила цікаві виставки, книжкові новинки, познайомила з новими періодичними виданнями також гру в шашки, спортивні ігри на вулиці, потім пригощала дітей смачними смаколиками. Діти весело і змістовно провели свій час. У цей святковий день бажаю хлопчикам та дівчаткам, щасливого безтурботного дитинства, яскравих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій!.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top