“Читачі –скарбошукачі”

З того часу ,як людина навчилася писати, всю свою мудрість вона довірила книгам. На глиняних табличках, папірусних свитках і пергаменті люди прагнули зберегти для нащадків свої знання, досвід, думки. З незапам‘ятних часів з’явилися і храми мудрості бібліотеки.

«Тут книги розумні спокійно живуть у тихій, величній світлиці, а двері відкриті, широко ведуть до знань золотої криниці».

Бібліотекар, як майбутній садівник, що прихиляється до гілки, прикладає мудрість книг в дитячі мудрі голівки.

Саме у таку затишну світлицю з її книжками 27 жовтня о 13:00 год. завітали до бібліотеки-філії№10 (с.Вовчинець, вул. Вовчинецька,35) МЦБС Департаменту Івано-Франківської міської ради  і розпочали уперше книжкові посиденьки учасники літературного гуртка «Скарби- таємниці на книжковій полиці» 

Основною метою проведення нашого гуртка є популяризація дитячої книги і ознайомлення школярів з історією та сьогоденням нашої книгозбірні. Бібліотекар розповіла про величне значення книги та систематичного читання у житті людини, розкрила таємниці різножанрової літератури яка є у фонді дитячої книгозбірні, познайомила з книжковими тематичними поличками і виставками, з каталогами, картотеками та довідковим апаратом бібліотеки. Діти з зацікавленістю слухали розповідь, знайомилися з книжковими скарбами нашої бібліотеки. Наша зустріч у гуртку пройшла у теплій, дружній атмосфері і, головне, ця зустріч допомогла зрозуміти, що з книгою наше життя стає набагато цікавішим, яскравішим і змістовнішим.

Вірні друзі бібліотеки провели дозвілля, наповнене позитивом, проявили свої знання з літератури, розповідали про свої улюблені книжки. Зустріч юних читачів з героями творів залишила приємні враження і запам’ятається назавжди.

Є надія, що дитяча книга залишиться другом для юних всезнайок, а читання даруватиме радість і приємні миті, наснагу до пізнання нового та цікавого непізнаного.            


Відповідальна за проведення Мигович У.В.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top