«Чи можна вберегтись від СНІДу?»

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вся світова спільнота цього дня говорить про СНІД,  про масштаби трагедії і про те, що ця чума насправді загрожує існуванню людства. Цей день є нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ / СНІДу.

Обізнаність – один з головних чинників, який може допомогти вберегтися від цієї хвороби

З цією метою працівниками бібліотеки-філії №6 (вул. Вовчинецька, 188) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради 1.12.2019 року був створений і розповсюджений серед користувачів листок-сигнал «Чи можна вберегтись від СНІДу?».

В ньому висвітлювались такі питання:

  •       ВІЛ і СНІД-в чому різниця?
  •       Якими способами заразитися ВІЛ неможливо?
  •       Що робити, щоб уникнути інфікування ВІЛ?
  •       Основні шляхи передавання ВІЛ-інфекції.
  •       Статистичні дані захворювань.

      Вручаючи буклети, бібліотекар розповідала про історію виявлення вірусу імунодефіциту людини , про всю небезпеку, яку несе СНІД, методи профілактики та шляхи його поширення і наголосила на тому, що необхідно бути відповідальним за свою поведінку і вести здоровий спосіб життя.

      Присутнім було запропоновано переглянути викладку літератури «Життя без СНІДу: знати, щоб жити». Серед матеріалів викладки – книги, матеріали періодичних видань та буклети.

      Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.

Відповідальна Іванишин А.-Б.М.

 

Поділіться цим записом в:
Top