“Чому на нашу Україну прийшла вона – війна?”

Напевно немає слова більш жорстокого, кривавого і нещадного, ніж слово «війна». Неможливо уявити, що всі події твого життя важливі і не дуже, проходять під гучні залпи гармат і вибухи снарядів. Скільки людей засинають  на Землі у місцях бойових дій  з думкою, що цей день може бути останнім  у їхньому житті. Війна несе смерть, руйнування, порушує гармонію в навколишньому світі.

22.04.2022 року у бібліотеці-філії №10 (с. Вовчинець, вул. Вовчинецька, 35) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради була підготовлена і проведена літературна книжкова стежина на тему «Чому на нашу Україну прийшла вона – війна?». А також було зачитано вірш читачкою бібліотеки, Софією Щербій, яка ще й є авторкою цієї поезії.

Війна страшне слово. П’ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно!
Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов…
Це найважче випробування для народу.

Найбільш беззахисними і вразливими виявляються в цей час діти. Їхнє дитинство безповоротно йде, йому на зміну приходять біль, страждання, втрати рідних, близьких. Крихкі дитячі душі війна стискає сталевими лещатами, робить рани і калічить їх. Адже з цих дітей могли б вирости сміливі, благородні люди, які так необхідні нашій Батьківщині.

Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто віддав своє життя на вівтар боротьби за Перемогу.

Відповідальна: Мигович У.В.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top