Інформаційна виставка «Як перетворити мрії в реальність»

День молоді – це офіційне свято усіх українських юнаків та дівчат. В Україні це свято щороку відзначають в останню неділю червня. Бібліотеки теж не залишаються осторонь молодіжних справ. 

27.06.2020 р. в бібліотеці-філії №12 (с. Микитинці, вул. Грицишина, 10) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради з нагоди цього свята, відбулась інформаційна виставка «Як перетворити мрії в реальність». Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Щорічно перед випускниками шкіл з поміж багатьох інших завдань постає та потребує вирішення ще одне, не менш складне і дуже важливе – завдання вибору майбутнього професійного шляху. Це нелегка задача з багатьма невідомими питаннями «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу поступити?», «Які іспити обрати?» і хвилюють вони не тільки дітей, а і їх батьків. А допоможуть зробити свій вибір, змістовні та повчальні книги!

Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, і реалізації найсміливіших сподівань.

Насолоджуйтесь молодістю, та обирайте правильні цілі у житті!

Відповідальна за захід: Вовк О.

Поділіться цим записом в:
Top