Екологічна година “Довкілля — наш спільний дім”

Довкілля — це складна система, яка включає в себе всі живі організми, кліматичні умови, водні ресурси, повітря і грунти. Важливість збереження та охорони довкілля неможливо переоцінити, оскільки воно є основою життя на нашій планеті. Людина взаємодіє з довкіллям, впливаючи на нього різними способами, тому наше завдання – захищати і зберігати цей спільний дім для майбутніх поколінь.

 5 червня 2024 р. о 14:00 в читальному залі ЦБ (вул. Пилипа Орлика, 5) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради відбувся масовий захід – екологічна година “Довкілля – наш спільний дім” (до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища).

 У своєму виступі бібліотекар читального залу Казакова Ірина зазначила те, що довкілля – це наш спільний дім, який потребує дбайливого ставлення і захисту. Від кожного з нас залежить, яким буде стан нашої планети для майбутніх поколінь. Усвідомлення відповідальності за збереження природи і активні дії у цьому напрямку допоможуть зберегти нашу планету здоровою і придатною для життя. Збереження довкілля – це не тільки питання виживання, але й етичний обов’язок кожної людини. Спільними зусиллями ми можемо забезпечити стале майбутнє для всіх жителів нашої планети.

  Відповідальна за проведення масового заходу Казакова Ірина.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top