“79-та річниця створення Української Повстанської Армії”

14 жовтня 2021 року о 11:00 на вежі «Бельведер», яка прикрашає гостинницю «Дністер», разом із учасниками ОУН – працівники ЦМБ (в особі завідувачки відділом обслуговування ЦБ Кирсти О.М. за запрошенням голови ОУН м. Івано-Франківська пана Віталія Цаповича), долучилися до відзначення 79-тої річниці створення Української Повстанської Армії (УПА).
«На цій вежі у 1918 році підіймали синьо-жовтий стяг, за часів ЗУНР. Саме тому ми вирішили відзначити річницю тут, на найвищій історичній локації в Івано-Франківську», – розповів очільник ОУН міста – Віталій Цапович. Під час урочистого заходу було вручено медаль Євгена Коновальця учаснику бойових дій ОУН-УПА Івану Палагіцькому, який, своєю чергою, вирішив передати цю почесну нагороду Олексію Данілову – секретарю РНБО України.
Почесною грамотою вшанували відомого в місті футболіста, який зіграв дуже багато матчів за честь місцевої футбольної команди, члена ОУН – Павліського. Грамоту передали його дітям Андрію та Маріанні.
Також книги про Євгена Коновальця видані редакцією “Нескорена нація” за ініціативи пана Віталія, були передані для всіх бібліотек Івано-Франківської МЦБС.
Незабутнім дійством на святкуванні було підняття в небо червоно-чорного прапора, разом із такими же кульками.
                                     

Відеозйомка події – Тарас Зень.
Дякую представникам вежі Бельведер за щедрий прийом.
Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top