Бук-мікс “Сучасні автори – сучасним читачам: зустріч з письменницею Марією Микицей”

23 квітня – відзначаємо Всесвітній День книги і авторського права. Свято всіх, хто читає, хто пише, хто видає і хто розповсюджує книгу.

А 21 квітня 2022 року о 15:00 з нагоди відзначення цього дня, в мистецькому центрі “Ваґабундо” в рамках “Літературної вітальні” проєкту “Бібліотека в дії” за організації абонементу ЦБ (вул. Короля Данила, 16) та бібліотеки-філії №4 (вул. Коновальця, 132а) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради був підготовлений і проведений бук-мікс “Сучасні автори – сучасним читачам: зустріч з письменницею Марією Микицей”.

Атмосфера зустрічі була чудова – подвійно-святкова, затишна і дуже безпосередня. Відчувався передсвятковий настрій.

Письменниця представила присутнім в залі свої різножанрові книги: і поезію, і дитячі книги і підліткові романи , над якими працює і жіночий роман «Дольче віта», який увійшов в 10 кращих романів України 2019 року. Відбувся такий своєрідний мікс її творчості. Талановито вела усіх присутніх сторінками своєї творчості авторка, вона розповіла про вже написані книжки і про ті, які ще пишуться, зокрема про продовження «Дольче віти» і «Трофею на довгу пам’ять», предобрим словом згадала й дитячу книжку «Квантову фізику», яку редагувала як науковий редактор.

А ще була розмова про видавництва з якими працює пані Марія, бо ж День книги і авторського права, то ж, як не вшанувати видавців. Пані Марія щиро подякувала всім з ким працює. Згадала також і письменницю Юлію Баткіліну, мешканку Харкова, в співавторстві з якою видала дві книги: “Плетиво” і “Чужі бажання”.

На жаль, через російсько-українську війну письменниця змушена була покинути місто (бо на руках малолітня донечка) і в цей час перебуває за кордоном. Та Марія Микицей процитувала чудові слова пані Юлії “Ми — дуже запальні дівчата, і докладаємо всіх зусиль, аби довести, що поезія і література — це не нудна морока в школі, а яскраве і потужне Життя”.

Захід був цікавий для всіх: і для бібліотекарів, і для тих, хто знайомий з творчістю авторки і хто тільки хоче пізнати її літературне слово, а також і для внутрішньо переміщених осіб, яким було дуже пізнавальне таке знайомство з авторкою наживо.

Авторка подякувала всім і підкреслила, що така зустріч – чудова нагода поспілкуватися з шанувальниками української літератури.

А ще, варто додати, що під час проведення “Літературної вітальні” з дітьми присутніх на заході батьків-ВПО активно займалися працівники бібліотеки-філії №4. Отож сумувати не прийшлось нікому.

Інформацію підготувала завідувачка відділом обслуговування ЦБ – Кирста О.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top