Бюро літературних новинок: «Книги, подаровані з любов’ю» /до Міжнародного дня дарування книг/

Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива, яка започаткована у 2012 році американкою та засновницею відомого сайту дитячої книги Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

З цією метою працівники бібліотеки-філії №2 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради 13 лютого 2023 року підготували  бюро літературних новинок: «Книги, подаровані з любов’ю» (до Міжнародного дня дарування книг). Міжнародний день дарування книг – надихає людей  дарувати 14 лютого книги: бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що в цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона – постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях: і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає».

Частіше заглядайте до скарбниці духовності – книг, із яких б’є невичерпне джерело мудрості!

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top