“Бібліотека у дворах”

#Бібліотека_у_дворах

…Щоб друкувати книгу, треба розуміти її довічну цінність, треба вміти берегти її та передавати з покоління в покоління. Це найбільший скарб народу! В пошанування творців книги, останньої суботи травня, відзначають День працівників видавництв, поліграфії й книгорозповсюдження. 

З історії свята: першу друкарню в Україні заснував у Львові Іван Федоров-Федорович, а першою виданою на українських землях книгою став “Апостол”. Справжнім шедевром першодруку була Острозька Біблія (1581 р.).

Бібліотекарі також причетні до книжкового свята. Отож, цієї суботньої днини, 28 травня,  ми вийшли в середмістя, щоб розповісти франківцям та гостям про станиславівських друкарів та їхню продукцію.

А заодно і запросити читачів до краєзнавчого відділу МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради – на наших полицях чимало книг місцевих видавництв. Захід відбувся в рамках проєкту “Бібліотека у дворах” під гаслом “Нація, яка читає – непереможна!”. До акції долучився співвласник однієї з найдавніших івано-франківських книгарень “Сучасна українська книга” Ігор Майгутяк. Зацікавленим також були вручені пам’ятні листівки.

Матеріал підготували працівники краєзнавчого відділу МЦБС.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top