“БІБЛІОФЕСТ-2021”

Сьогодні, 10.10.2021 року, вперше в Івано-Франківську відбулася літературно-мистецька подія – БІБЛІОФЕСТ-2021.

Міська централізована бібліотечна система Департаменту культури Івано-Франківської міської ради вітала всіх присутніх з другою річницею створення Івано-Франківської МТГ.

Захід відбувся за підтримки Івано-Франківської міської ради та Департаменту культури Івано-Франківської міської ради. Бібліотека – це простір, який враховує потреби абсолютно всіх людей нашої МТГ. Важливо знати, що бібліотеки належать кожному з нас. Тому, сьогодні з 15:00 до 18:00 год на вул. Лесі Українки на БібліоФЕСТі презентували нашу бібліотечну роботу на літературних, інформаційних та творчих локаціях:

  • книжкова виставка “Бібліотека єднає серця”;
  • “Поетичний марафон”;
  • “Золотий вік у бібліотеці”;
  • “Бібліотека з любов’ю до дітей”;
  • “Творимо дива у бібліотеці”;
  • “Інклюзія у бібліотеці”;
  • “Бібліотека – інформаційний простір”.

Казкова Фея радо зустрічала всіх гостей фесту та ознайомлювала з локаціями заходу. Для наймолодших учасників  свої оповідання та казки читала сама авторка Віталія Савченко. Діти з захопленням слухали історії, які авторка читала кумедними голосами. Наймолодші гості мали змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах і власноруч створити троянду з кленових листочків та розмалювати цікаві візерунки.

Окремою була інклюзивна локація, де відбувалися майстер-класи для людей з обмеженими можливостями.

Впродовж вечора зі сцени лунали вірші молодих талантів міста. Чудовим музичним супроводом БібліоФЕСТу стали пісні гуртів “5 Океан” та “TRIASOVYNA”.
Бібліотекарі радо вітали всіх, хто долучився до заходу та любить книгу!

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top