Бібліофреш “Книжкові новинки до святкової ялинки”

12 січня 2020 року у бібліотеці-філії №3 (вул. Хоткевича, 52а) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради відбувся бібліофреш “Книжкові новинки до святкової ялинки”.
Зима – найкращий час для читання. Що може бути краще за гарну книгу і горнятко запашного чаю з імбиром у холодний зимовий вечір. У ці святкові дні бібліотекарі підготували для своїх читачів чудові подарунки – нові книги. Юні користувачі з нетерпінням очікували на романи Й. Яґелло “Молоко з медом”, А. Пунсет “Клуб червоних кедів”, К. Соломун “Виставлю тебе на фейсбук”, І. Мацко “Кава по-дорослому”, К. Міхельс “Правда з присмаком кави”, С. Гридін “Дорослі зненацька”, О. Рижко “Мишоловка”, Б. Космовська “Samotni.com”, Скреттінг Г. “Антон та інші нещастя”. Також читачі зацікавилися книгами: “Львів. Спогади. Кохання”, М. Ткачівської “Голос перепілки”, Дж. Мойєс “Один плюс один”, Г. Р. Гагард “Перлина Сходу”, Ушкалов Л. “Сковорода від А до Я”, Л.К. Гігс Л. К. “Погані дівчата з Біблії” та ін.

З 9-12 січня 2020 року у бібліотеці на читачів чекали цікаві перегляди літератури “Сучасна українська проза”, “Романи для дівчат”, “Зарубіжні бестселери 2019 року”, “Булінг в сучасній українській і зарубіжній літературі”. Сьогодні тема булінгу дуже актуальна у суспільстві. І часом книжка може запобігати підлітковому цькуванню та пом’якшувати його наслідки. Як з цим боротися? Як долати булінг у школі? Самотужки чи комусь розповісти? Наразитися на небезпеку фізичної розправи чи поскаржитися вчителям і стати ізгоєм в компанії, бо всі вважатимуть тебе стукачем? Підліткове життя не таке просте, як здається дорослим – вони ж про свої шкільні проблеми вже забули. Але не забула Катаріна Соломун і розповіла у своїй книзі “Виставлю тебе на фейсбук”. Її живі персонажі й чудово продумані сюжети не дають відкласти книжку аж поки не прочитаєш до останньої сторінки й дізнаєшся, чим закінчилася історія. Також до цієї теми зверталися письменники: А. Шавлач “Пампуха”, А. А. Сульберг “Хто проти суперкрутих” (всього 4-х книги про дівчинку альбіноску Анне Беа), Ю. Чернієнко “Помста”, М. Кіндрук “Не озирайся і мовчи”, І. Акерлі “Ларс. LOL” .

“Відповідальна за проведення Озарко М.М.

Поділіться цим записом в:
Top