“Біла свіча всеукраїнської жалоби” /до дня пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій/

Голодомор… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

24.11.2022 року в бібліотеці-філії №1 по роботі з дітьми Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради було оформлено сюжетну викладку “Біла свіча всеукраїнської жалоби” та зроблено відео презентацію по даній темі , щоб вшанувати пам’ять жертв голодомору і донести сучасникам правду про цю трагедію. Хоч ця трагічна сторінка нашої історії вже давно перевернута, та від згадки про неї холоне кров, а розум не може збагнути, як таке могло статися в країні, яка з давніх-давен вважається країною хліборобів.

До уваги читачів була представлена експрес інформація “В смутку і скорботі доземно схилимо голови, вшановуючи пам’ять мільйонів жертв голодомору 1932-1933 років”, а також присутніх було ознайомлено з літературою про ці страшні події, адже десятки років Україну змушували мовчати. Сьогодні ми маємо можливість повернути собі частину власної історії і відновити зв’язок поколінь, запалити свічку пам’яті, повернути борг людяності тих, чиї душі поневіряються у темряві забуття. 

Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки цих трагічних подій. І тому треба робити все, щоб їх нащадки , особливо молодь, пам’ятали про ці лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

Відповідальна: Марковська О.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top