Валеологічний порадник «Це тобі потрібно знати»

З нагоди Дня пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України, 4.06.2024 р. в бібліотеці-філії №5 (вул. Галицька, 100) Івано-Франківської М Ц Б С проведено валеологічний порадник «Це тобі потрібно знати».
На сьогодні налічується понад 550 000 невинно загиблих дітей під час останніх років війни. А скільки — безвісти пропало, насильно вивезених, поранених, травмованих від вибухів, втратою близьких, домівки. Завідувачка книгозбірні №5 С. Українець розповідала присутнім про належне ставлення до них і заохочувала до вшанування пам’яті та молитви за втраченими дітьми.
Молоді учасники вимірювали свій стан за допомогою “Емоцієміра інспектора Дила”, шукали рецепти керування своїми почуттями. Відрадно зазначити, що більшість читачів визначили радість і любов. Тож, дякуймо Богу і захисникам, що можемо на своїй території відчувати позитивні емоції.
Діти спочатку вибирали, а потім з батьками читали художні терапевтичні книги від Goethe-Institut Ukraine, які допомагають подолати стрес, звільнитися від гніву, розділити печаль, віднайти радість. А саме: С. Ройз “Ключі сили”, К. Міхаліцина “Яків і мокрий вечір” і “Мої вимушені канікули”, Ю. Ран “Пес Патрон і Шкарпетковий Монстр”, С. Світова “Таємна суперсила”, А. Музиченко “Врятовані хвостики”, С. Дерманський “Клуб врятованих”. Найменшим читали віршики з книжки О. Мамчич “Як правильно ревіти”.
Молодші користувачі книгозбірні №5 грали в настільні ігри з фішками, відгадували кросворди з журналів “Розумник”, “Стежка”, “Золоте левеня”, логогрифи з “Смайлика”. Цікаві завдання допомогли пригадати читачам, як себе поводити влітку на канікулах, щоб зберегти своє здоров’я і природу.
Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top