Видавнича та бібліографічна робота абонементу ЦБ

Цього року в вересні дві сучасні українські письменниці Оксана Забужко та Дара Корній святкують свої ювілеї.

19 вересня 2020 року святкувала свій ювілей – 60-річчя, одна зі знаних у світі україномовних письменниць, авторка численних культурологічних статей та есе у вітчизняній та зарубіжній періодиці – Оксана Забужко (1960), українська поетеса, письменниця, публіцистка, перекладачка, філософиня.
Вся її творчість  – поетична, прозова й публіцистична – становить своєрідну спробу філософського заглиблення в основи людського буття і проявляється на всіх його рівнях: самопізнання, осягнення природи іншого, світового космічного і міфологічного творення. Це своєрідна спроба філософського осягнення людської екзистенції.

До 60-річчя Забужко О.С. працівники абонементу ЦБ підготували інформ-досьє “Психологізм… Епатажність… Феєричність… : Новітні тенденції української прози Оксани Забужко: / авт. укладач О. М. Кирста. – Івано-Франківськ, 2020 . – 7 с.: іл.

Метою цієї видавничої збірки ознайомити читачів із творчим доробком Оксани Стефанівни Забужко. ЇЇ книги  є яскравим літературним явищем сьогодення та не втрачають своєї популярності десятки років, завоювали любов читачів і визнання критики в Україні та за кордоном.

20 вересня 1970 року народилася українська письменниця – прозаїк, казкарка – Дара Корній. Справжнє ім’я авторки – Мирослава Іванівна Замойська. Авторка 15 книг, лауреатка третьої премії конкурсу «Коронація слова-2010» за роман «Гонихмарник», володарка відзнаки «Золотий письменник України» (2016 рік).

 До відзначення 50-річчя дня народження Дари Корній бібліотекар абонементу ЦБ Івано-Франківської МЦБС Зіняк М.В. підготувала анотований список рекомендованої літератури “Всередині кожної людини живе СОНЦЕ…”

У своїх творах Дара Корній підкуповує читачів своєю щирістю, дуже вдало експериментує з жанрами. У її прозі є все: психологія і містика, фентезі і міфологія. Сюжет творів розгортається в провінційних містах, які цікаві своєю історією, давниною, автентичністю, але на жаль чомусь призабуті. Письменниця звертається до міфології, будить у душах українське світовідчуття, відкриває предвічний світ слов’янських богів та духів, світ любові, довіри і взаєморозуміння.

Відповідальні за підготовку і випуск друкованої продукції бібліотекар абонементу ЦБ Івано-Франківської МЦБС Зіняк М.В. та завідувачка відділу обслуговування ЦБ Івано-Франківської МЦБС Кирста О.М.

 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top