Володарка титулу “Золотий письменник України” /до 60-річчя Ірен  Роздобудько/

Ірен Віталіївна Роздобудько – українська письменниця, ілюстраторка та сценаристка, одна з найуспішніших та найтитулованіших авторок України. Саме 3 листопада цього року їй виповнюється 60 років.

3 листопада 2022 року працівники бібліотеки-філії №4 Івано-Франківської Департаменту культури міської ради провели  імідж-коктейль: володарка титулу “Золотий письменник України”.

Бібліотекарі  оформили викладку літератури «Я хочу, щоб люди змінювались всередині» (І. Роздобудько)», яка покликана розкрити фонд бібліотеки по даній темі. Користувачі   ознайомилися з книгами  Ірен Роздобудько, поділилися враженнями від уже прочитаних книг. Для більшої поінформованості молоді,  ми надали інформацію про усі вже  видані  книги цієї талановитої жінки, хоч і не всі її твори є в нашій бібліотеці, але про них потрібно знати. Також,  ми  розказали  про  життєво-творчий шлях письменниці та дали  відповіді на запитання присутніх. Відбувалася,  презентація кожної книжки, на вимогу користувача. 

Романи цієї письменниці захоплюють та змушують співпереживати і замислюватися. Запрошуємо усіх зайти до бібліотеки і взяти книжку для душі.

Відповідальна:  Тейсар С.С.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top