“Волонтери культури – волонтерам війни”: презентація роману в новелах “Редакторка” Марії Вайно

28 квітня 2022 року в читальному залі ЦБ Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради відбулася презентація сигнального тиражу нового роману в новелах – “Редакторка” відомої української письменниці Марії Вайно.
Цей роман побачив світ цього року і провідною темою якого є – любов. Особливістю цієї презентації стало поєднання у своєрідну подячну акцію для волонтерів в рамках акції “Волонтери культури – волонтерам війни” ініційованої ГО «Імпресія».
З вітальним словом до запрошених виступила директорка Івано-Франківської МЦБС – Оксана Вовк. Модерували презентацію літературний критик, літературознавець, есеїст, кандидат філологічних наук та заслужений працівник культури України – Євген Баран та літературознавець, літературний критик, кандидатка філологічних наук, доцентка Прикарпатського університету ім. В.Стефаника – Марта Хороб.
На презентацію завітали численні шанувальники творчості письменниці, а також волонтери. Саме їм авторка вирішила подарувала чи не всі примірники роману.
А ще на заході було показано до теми… відеоролик Марії Вайно: відеопоезія «Київська ода», створена від початку і до кінця авторкою і відеопоезія – переклад Марією Вайно з польської вірша поета-поляка – Марека Петриковські «Благання за Україну», створену разом із студійкою її кіношколи Маргаритою Савчак.
Надзвичайно цікава та творча атмосфера заходу була переплетена з емоціями про сучасні події. Кожен учасник відчув себе частинкою великої, важливої і благородної справи – волонтерства! Тому низький уклін усім, хто долучається і буде долучатися до волонтерської діяльності.
В єдності – ми НЕПЕРЕМОЖНІ!
Все буде Україна! Слава Україні!
Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top