Волонтерська ініціатива «Українську  книгу – українським захисникам, які відновлюють своє здоров’я”

01 травня 2023 року працівники центральної міської бібліотеки (в особах бібліотекаря відділу АБІС – Зрайка Б.І та завідувачки відділом обслуговування – Кирсти О. М.) Івано-Франківської МЦБС  Департаменту культури міської ради в рамках волонтерської  ініціативи «Українську  книгу – українським захисникам” відвідали військових, які відновлюють своє здоров’я в міських лікувальних закладах.

Чимало поранених захисників та захисниць України перебувають на лікуванні та проходять реабілітацію у закладах охорони здоров’я  нашої громади. З метою урізноманітнення їх дозвілля, а також сприяння їхньому якнайшвидшому одужанню, на запит відомої волонтерки – Ірини Мельник (активна учасниця громадського життя, член УНП, ДемПУ, волонтер Цивільного Корпусу Азов – нагороджена відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в АТО») бібліотекарями було зібрано книги для воїнів. Адже книги мають терапевтичну функцію. А хлопцям і дівчатам потрібний певний релакс для того, щоб швидко одужувати і набиратися сил.

Книги для поранених бійців, які перебувають на лікуванні та реабілітації були зібрані в ході акції для захисників “Книга надихає – ЗСУ перемагає”, яка проводилась бібліотеками.

Працівники та користувачі абонементу і читальної зали ЦБ активно підтримали цю акцію і зібрали чимало цікавих українських і україномовних перекладних книг, тож мали чим потішити військових. 

Надіємось, що добре слово, щира тепла  розмова, разом з рекомендацією принесених книг, сприятимуть скорішому одужанню і відновленню сил в наших захисників.

Бібліотекарі безмежно вдячні  всім воїнам ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ за їхній захист, за наші спокійні ночі і дні. 

Нехай береже вас Господь Бог!
Разом обов’язково  переможемо!
Інформацію підготувала – Кирста О.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top