“Герої партизанської слави”

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни.

З нагоди відзначення цієї дати, 22 вересня 2021 року, у бібліотеці – філії№8  (вул. Блавацького,1) МЦБС Департаменту культури Івано – Франківської міської ради бібліотекарка  для своїх користувачів підготувала віраж у минуле «Герої партизанської слави».

Учасниками заходу стали учні 5 класу ліцею №6 ім. Ревчука. Бібліотекар розповіла користувачам про героїв Другої світової війни, про партизанський рух, про підпільні організації на окупованих територіях та про дітей – героїв які теж допомагали партизанам.  Також була оформлена книжкова виставка «Мужність партизанська навіки в пам’яті народній».

 Пам’ять про Другу світову війну, її сувора правда залишається з ними як найбільший за силою руху приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тим, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Героїчні подвиги українських партизанів у пам’яті народу живуть вічно.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top